BEAR DROP #2

Polskie przedmieścia mają wiele własnych tajemnic. Zakamarki, zaułki, ślepe uliczki, stare kamienice, osiedla na peryferiach, opuszczone pustostany, tory, zawsze przyciągały i pozwalały na bycie frywolnym. Często w tych miejscach nadal czuć zapach, intryg, szemranych biznesów, brudnych pieniędzy, bitu, melanżu, graffiti, alkoholu czy sex?u …

… Da się usłyszeć okrzyki, brzęk tłuczonego szkła, skrzypiący żwir i mielące koła. Bardzo często to właśnie tam swoje zalążki mają projekty muzyczne, to w takich miejscach planuje się życiowe działania, to tam jest lajt z ziomalami, są dyskusje, imprezy, dziewczyny jest ?malowane? i pite piwko. To tam mieszka młodość, wjeżdża nuta z fury i szybkie okulary. Takie rewiry to wyzwalacze wolności, to miejsca gdzie można zajarać race i bez konsekwencji cieszyć się własną rzeczywistością. To miejsca w których można stale swobodnie wyrażać się takim jakim się jest i odpychać stale przed siebie. Przedmieścia posiadają własne zasady, intrygują i przyciągają swoim surowym stanem w którym czuć nieprzewidywalność.

Rzeczy z aktualnej kolekcji to esencja, która wypływa z przedmieść miast. Lookbook powstał właśnie tam, skąd się wywodzimy i gdzie żyjemy na co dzień. W obecnym rzucie BEAR proponuje swobodne luźne t-shirty, które zostały wykonane ze 100% bawełny o gramaturze 180 gsm. Dwa projekty grafik to autorskie prace deskorolkowca i grafika Michała Jakubka (@7urkv). Całość, oczywiście zaprojektowana i wyprodukowana w PL.

Wszystkie osoby, które widoczne są na fotografiach to deskorolkowcy zaangażowani w tworzenie BHC. @7urkv / @jmaczugowski / @steez_jk / @c3bool / @trodzan / @jacobooass.
Zdjęcia byłby wykonywane między innymi analogowym aparatem Zenith XP13 na film 35mm, a także średnioformatowym Rolleiflex?em.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

ZIMNO – Letnia kolekcja 2021!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *