Void. Mesmerik Drop 2015

Kiedy sięgamy pamięcią wstecz i przypominamy sobie pierwsze projekty marki MESMERIK, nie możemy wyjść z podziwu, jak projekt ewoluował od tamtego czasu. Każda kolejna kolekcja nadawała marce nowy ton, a powstałe każdorazowo lookbooki, tworzyły odpowiednią, oryginalną otoczkę.

Naszym zdaniem, tak samo jest w przypadku najnowszej odsłony o ciekawej nazwie VOID. Co nas oczywiście szczególnie nie dziwi – w końcu MESMERIK to od początku magnetyczne, przyciągające wzrok i hipnotyzujące projekty, które przekładają się na unikalne koszulki.

Lookbook utrzymany jest w miejskich klimatach. Propozycje w nim umieszczone, mają bowiem według twórców marki, pozwolić na walkę z monotonią na ulicach oraz umożliwić wyróżnienie się z tłumu. Na pierwszy rzut oka wszystkie koszulki wydają się być bardzo minimalistyczne, ale dzięki temu mogą być ubrane do prawie każdej stylizacji. Dominuje czerń i biel oraz printy na przodzie. Dodatkowo w produktach dla dziewczyn (większość jest unisex’em, ale w tej koszulce występuje jednak tylko modelka), pojawia się t-shirt z kieszonką na piersi. Całość prezentuje się bardzo ciekawie, a dla samej koszulki WARSAW FUCKIN CITY po cichu wróżymy status klasyka.

Wszystkie propozycje dostępne są w oficjalnym sklepie marki MESMERIK.

Modelka: Klaudia Łukasik
Model: Wojtek Junosza Krosnowski
Photographer One: Konrad Wysokiński
Photographer Two: Mike Polak
Creative Direction: www.substudio.pl

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *