PHENOTYPE STAGE 9

PHENOTYPE po raz kolejny pokazuje, że jeżeli coś robi, to tylko po to, by zaprezentować nowości jeszcze lepsze niż poprzednie. Tym razem wjeżdża w nowy sezon nie tylko z nową kolekcją, ale również odświeżoną stroną internetową. Nie ma co ukrywać – jest moc!

Kolekcja składa się z ponad trzydziestu nowości, w których zdecydowany prym wiodą koszulki. Biorąc pod uwagę ich krój (od przedłużanych Slit Tee do klasycznych Logo Tee) oraz bogatą kolorystykę (m.in. biel, czerń, beż, odcieni czerwieni, szarości itd.), jesteśmy pewni, że nawet ludzie nie czujący do tej pory phenotypu, znajdą ciekawą propozycję na cieplejsze dni.

Alternatywą dla t-shirtów są longsleevy. W Stage 9 znajdziemy model Basic (jedynie z małą wszywką z logo po prawej stronie) w trzech różnych kolorach – bordowym, czarnym i szarym. Jeżeli jednak temperatura będzie doskwierać jeszcze bardziej, polecamy sprawdzić szeroki wybór bluz – dostępne crewnecki oraz hoodie, które zostały delikatnie zmodyfikowane przez ludzi z Phenotype., przez co stały się jeszcze bardziej oryginalnymi projektami.

Zwieńczeniem całej kolekcji są naszym zdaniem spodnie (4 pary!) oraz przede wszystkim kurtki. Do drugiej pozycji zaliczyć trzeba również nietuzinkowe płaszcze, które mogły w tym sezonie zaskoczyć niejednego fana marki.

Stage 9 to naszym zdaniem kolejny milowy krok w rozwoju marki. Jeżeli chcecie przyczynić się do kolejnych rewelacji, wbijajcie już teraz do nowego sklepu PHENOTYPE.

Przeczytaj również

Świetne zamknięcie sezonu letniego? Drop od Phenotype!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Lato w kolorach pasteli – dla każdego!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *