Harp Team – Miłość od pierwszego wejrzenia

Kiedyś była z Ronem. Miłość od pierwszego wejrzenia, koleś z Marines – przystojniak rodem z plakatu, a zawsze lubiła facetów w mundurach. Ale teraz on jest tym złym gościem. Buntownik i prowokator – odgrywa buszującego w zbożu i znowu zachowuje się jak dziecko. To już nie ten sam Ron którego znała. Posłała mu krzyżyk na drogę a jedyne co jej po nim pozostało to ubrania. I choć okazał się dupkiem to trzeba mu przyznać ze zawsze dobrze się ubierał…

Spora kolekcja, dużo zdjęć, rozmach całej kampanii, ale przede wszystkim naprawdę ciekawe propozycje od marki HARP TEAM. Tak właśnie widzimy najnowszy lookbook H’Army & l’Enfant Terrible, który swoją premierę miał jeszcze przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia. Koniecznie przyglądnijcie mu się z bliska, zwłaszcza, że specjalnie dla Was, przedstawiamy jego rozszerzoną wersję!

Nowości to koszulki, ls, bluzy oraz kurtki. Większość z nich opatrzone ciekawymi grafikami nawiązującymi do klimatów militarnych. Lubimy fakt, że mamy tutaj do czynienia z propozycjami dla dziewczyn i chłopaków – również w wersjach unisex. Najciekawszymi produktami wydają się być kurtki oraz bluzy. W oko wpadła nam zwłaszcza nieco odbiegająca od całości, choć inspirowana Amerykańską Dywizją Powietrznodesantową, damska bluza AIRBORN UNICORN z kolorowym jednorożcem na przodzie. Naprawdę jest w czym wybierać. Ba – można zakochać się od pierwszego wyjrzenia ;)

Dla zainteresowanych, podajemy link do sklepu – HARP TEAM.

Photo: Dmitri
Models: @mila.calmel & @kacperaraszewski

 

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *