Hot Sauce by Magdalencja!

DIAMANTE WEAR mocno wyprzedza porę roku i dzięki wyprawie na Mauriutius, prezentuje swój najnowszy lookbook z kolekcji „Hot Sauce”, zaprojektowanej w całości przez Magdalencję – twarz brandu. Uważajcie na zdjęcia – można mocno się zamarzyć!

Ubrania z kolekcji są wyłącznie damskie oraz ściśle limitowane. Wśród nowości docelowo znajdziemy przede wszystkim t-shirty oraz kilka bluz, a także dwie kurtki (znajdziecie je w sklepie, na zdjęcia było zdecydowanie za ciepło), kapelusze i czapki bejsbolówki w trzech kolorach. Jak przystało na lekkie propozycje, do wyboru między innymi karmelowy, ciemny róż, czy piaskowy. Każda z propozycji ma „coś” w sobie – jedne nadruk z przodu, drugie z tyłu, a jeszcze inne wyprodukowane w myśl totalnego minimalizmu bez grafik. Gama produktów jest więc szeroka dlatego ufamy, że podczas wakacji miniemy nie jedną Panią właśnie w ubraniach od Diamante!

Jak zwykle każda pozycja została wyprodukowana w Polsce z najlepszej bawełny. Sam lookbook został zrealizowany bardzo spontanicznie – to zdjęcia z telefonu! Bez retuszu, bez stylistów – sama słodycz z Magdalencją w roli głównej!

Pierwsza dostawa dostępna tu : http://bit.ly/hotsaucebymagdalencja

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *