INTRUZ 10th ANNIVERSARY LOOKBOOK

W tym roku utworzyliśmy specjalnie dla Was nowy dział dla debiutujących marek. Jak można się szybko przekonać, polski streetwear ciągle się rozwija i prężnie gna do przodu. Jakże cieszy nas fakt, że jego znaczną częścią są jednak marki, które od samego początku dają radę. Takim brandem jest właśnie INTRUZ, który w tym roku obchodzi swoje dziesięciolecie na polskiej scenie streetwearowej!

By uczcić rocznicę, marka wypuściła limitowaną kolekcję – 10th ANNIVERSARY, składającą się z bluz (również typu crewneck) oraz koszulek z grafikami nawiązującymi do dziesięciolecia. Produkty w mocno limitowanych ilościach, numerowane od 1 do 50, specjalnie dla największych fanów marki. Dodatkowo mamy jeszcze ciekawy denim oraz lekką kurtkę. Całość głównie w kolorze czarnym.

Fajnym akcentem, o którym warto wspomnieć są modele, którzy posłużyli dziurowi do zdjęć. Otóż również w ramach celebracji rocznicy, INTRUZ zaprosił do współpracy wszystkich swoich przyjaciół, z którymi wspólnie tworzy historię swojej marki.

Cały sort jest już dostępny w oficjalnym sklepie.

Przeczytaj również

SEBASTIAN LITNER X INTRUZ

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *