Premiera Kolaboracji FTC x TURBOKOLOR

Chłopaki z TURBOKOLOR nie zwalniają tempa z nowościami. W tym sezonie mieliśmy naprawdę kilka ciekawych propozycji, a to jeszcze nie koniec. Teraz przyszła czas na mocną kolaborację z FTC – ekipą ogarniającą kultowy sklep i markę z samego San Francisco.

Już teraz w imieniu organizatorów, chcielibyśmy zaprowisić Was na europejską premierę kolaboracji, która będzie miała miejsce oczywiście w flagowym sklepie Veteran, w najbliższą sobotę o 12.

FTC x Turbokolor Co.

Od zawsze deskorolka inspirowała nas nie tylko jako kawałek drewna z kółkami, ale głównie jako sposób wyrażania siebie i jako jedna z najsilniejszych miejskich kultur. Tym jest dla nas od zawsze do dziś dzień i tym już na zawsze pozostanie w naszych sercach.
Dlatego mamy ogromny zaszczyt zaprezentować naszą najnowszą kolaborację z przyjaciółmi z San Francisco.

FTC to dla nas nie tylko kultowy sklep czy marka ubraniowa, to przede wszystkim ludzie którzy wnieśli ogromny wkład w historie deskorolki i którzy inspirowali nas od samego początku. To wspaniałe uczucie być częścią tego wszystkiego od lat. Dziękujemy.

Kolaboracja FTC x Turbokolor Co. to limitowana seria ubrań zaprojektowana przez Pawła Swanskiego i ekipę FTC. Inspirowane deskorolką grafiki, nawiązują do San Francisco gdzie powstał sklep a potem marka FTC, a w miejscach takich jak Embarcadero rozwijała się deskorolka jaką znamy dziś. W kapsule znajdziemy między innymi klasyczną kurtkę „Coach Jacket” oraz robocze „Artisan Chino” w wersji ze stretchem przygotowane specjalnie na deskorolkę. Oprócz ubrań zaprezentujemy limitowana serie 40 grafik, wykonanych sitodrukiem na wysokiej jakości papierze, podpisanych i ponumerowanych przez Swanskiego. Produkty z tej mini kolekcji będą dostępne w wybranych skateshopach na całym świecie, oczywiście również w flagowym sklepie FTC w San Francisco oraz w Tokyo.

Szersze info i aktualności na bieżąco znajdziecie TUTAJ.

Przeczytaj również

ODKRYJ PODRÓŻNE ZESTAWY ZEW FOR MEN x HELIKON-TEX!

czytaj dalej

5 klasycznych t-shirtów na lato 2020!

czytaj dalej

Limitowana kolekcja nart od Andrzeja Bargiela!

czytaj dalej

The North Face X British Millerain!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *