INTRUZ SUMMER DELAYED

Co prawda połowa wakacji JUŻ DAWNO za nami, ale to jeszcze nie koniec nowości przygotowanych przez polskie marki streetwearowe. Tym razem z kolejnymi propozycjami wjeżdża INTRUZ. Prezentujemy kolekcję DELAYED!

Po rewolucji związanej z rebrandingiem, Intruzowi przybyło tyle samo fanów, co krytyków. Wnioskując po pierwszych komentarzach kolekcji, ludzie wyraźnie tęsknią za starymi, dobrymi grafikami i charakterystycznym stylem pojawiającym się na ubraniach od początku. Tymczasem nowe propozycje nie wyglądają źle i są naszym zdaniem odpowiedzią na zmieniający się rynek.

W kolekcji znaleźć można przede wszystkim koszulki z wyraźnie widocznym brandingiem. Długie, ale wąskie t-shirty dostępne są w kolorach białym i oliwkowym. Z racji, że dnia ubywa i wieczory robią się co raz chłodniejsze, polecamy szczególnie bluzy z kapturem oraz wciąż bardzo popularne joggery, które obok  szortów cargo, stanowią bardzo ciekawe produkty wykonane z wojskowego materiału. Gdyby było Wam mało – uzupełnieniem są skarpetki, bielizna oraz nowość – czarne szorty kąpielowe.

Cała kolekcja dostępna na stronie INTRUZA.

 

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

SEBASTIAN LITNER X INTRUZ

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *