Intruz – świat jest na niego skazany!

Streerwear w Polsce nie miałby racji bytu bez takich marek jak na przykład INTRUZ. Ich każda kolejna kolekcja jest bardzo dobrze odbierana przez środowisko, a co z tym związane – pozwala z optymizmem patrzeć na rozwój marki i działań, w które się angażuje. Tym razem w lookbooku zobaczymy trochę parkoura, ale przede wszystkim część ubrań z najnowszej kolekcji THE WORLD IS DOOMED.

Jak przystało na okres jesienno-zimowy wśród propozycji nie mogło zabraknąć ciepłych bluz. INTRUZ proponuje dwa crewnecki oraz dwie hoodie z kieszenią typu „kangurka”. Grudzień mamy jednak taki, jaki mamy więc ciekawszymi rzeczami mogą okazać się longsleevey 3/4, których mamy aż pięć różnych modeli. Szeroki wybór gwarantuje również aż sześć t-shirtów, a świetnym uzupełnieniem każdych stylizacji będą dwie czapki beanie oraz spodnie Doomed Jeans. Dopóki wielkich mrozów nie ma, obowiązkową pozycją powinna być dobra kurtka jesienna. Na szczęście INTRUZ wychodzi na przeciw ze swoją Doomed Jacket, czyli kurtką typu coach jacket z naszywką na piersi i nadrukiem w środku.

Całość kolekcji jest zachowana raczej w stonowanej kolorystyce. Jest jak zwykle dużo czerni i bieli, ale pojawiają się też szarości. Nadruki nawiązują do tytułu kolekcji, a jedną z ciekawszych (jesteśmy ciekawi jak Wam siadła) jest niewątpliwie „smutna” myszka miki.

Wszystkie produkty dostępne są już w sprzedaży w oficjalnym sklepie marki Intruz.

Pics by dziur.pl

Przeczytaj również

SEBASTIAN LITNER X INTRUZ

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *