LOCAL HEROES WIE JAK ROBIĆ KOLABORACJE!

Musicie przyznać, że kolaboracje powstają w tym roku jak grzyby po deszczu. Jest już kilka bardzo mocnych projektów zrealizowanych choćby pomiędzy dwiema rożnymi markami, ale tym razem mamy dla Was coś zupełnie innego, a mianowicie połączenie sił LOCAL HEROES z najlepszym kreatywnym kolektywem dziewczyn z Wielkiej Brytanii – GRLPWR Gang! Co wyróżnia colabo wśród innych? Choćby jej charytatywny kierunek, o którym przeczytacie w dalszej części wpisu.

Specjalna kolekcja ubrań, którą możecie zobaczyć na załączonych zdjęciach, miała swoją premierę 15 czerwca. Została zaprojektowana przez GRLPWR Gang x Local Heroes i składa się z trzech strojów kąpielowych, różowych bluz (crewneck i hoodie), koszulek (koniecznie zwróćcie uwagę na turtleneck, który przypadł do gustu samej Miley Cyrus) oraz akcesoriów w postaci daszka, plecaka na sznurkach i badzików. Na produktach znajdują się znane wszykim fanom marki Local Heroes wzory oraz hasła, które idealnie pasują do zastosowanych jaskrawych kolorów.

Zdjęcia do kampanii zostały zrobione w Palm Springs przez dziewczyny z GRL PWR Gang. Można tam zobaczyć wiele znanych twarzy z angielskiego podwórka, między innymi: stylistki Soki Mak oraz Kylie Griths, modelkę Felicity Hayward oraz Kiri Hadley. Jako fotograf wystąpiła Olivia Richardson, która współpracowała z takimi markami jak Urban Ouiers oraz Adidas.

Najważniejszym aspektem całej kolekcji jest jednak jej przeznaczenie. Połowa dochodów ze sprzedaży ubrań zostanie przekazana na rzecz fundacji Feminoteka. Feminoteka to fundacja charytatywna wspierająca i działająca na rzecz kobiet oraz równouprawnienia od ponad 10 lat. Osoby zaangażowane w fundację organizują warsztaty w całej Polsce, zajęcia samoobrony dla dziewczyn w szkołach, oferują darmową opiekę prawną oraz prowadzą specjalną linię telefoniczną dla pokrzywdzonych kobiet. Organizują również wszelkie projekty oraz marsze, które od lat polepszają sytuację kobiet w Polsce.

Warto dodać, że GRL PWR Gang to dziewczyny, które pracują w kreatywnym środowisku, czują się dobrze we własnej skórze i wspierają się nawzajem. Razem pracowały już nad wieloma projektami dla takich tytułów jak Vice, i-D, Hunger Magazine. W kolektywie znajdują się stylistki scenografkii, fotografki, modelki oraz wiele innych dziewczyn związanych z modą i kreatywną branżą. Wszykie korzystają ze swojego wieloletniego doświadczenia oraz kontaktów aby pomagać sobie nawzajem.

LOCAL HEROES i jego założycielki – Areta Szpura i Karolina Słota, również wierzą w siłę dziewczyn i chciałyby tym zarazić całą Polskę. Wraz z nową kolekcją Pussy Power oraz akcją MY BODY MY CHOICE dziewczyny podkreślają jak ważne jest dla nich równouprawnienie kobiet oraz że manifestować można na różne osoby, również przez ubranie. Przy współpracy z GRL PWR Gang oraz Feminoteką, dziewczyny wierzą, że dotrą do szerokiej publiki.

Jeżeli naszej publice pomysł się spodobał – zapraszamy do oficjalnego sklepu marki – KLIK!

Przeczytaj również

ODKRYJ PODRÓŻNE ZESTAWY ZEW FOR MEN x HELIKON-TEX!

czytaj dalej

Limitowana kolekcja nart od Andrzeja Bargiela!

czytaj dalej

The North Face X British Millerain!

czytaj dalej

Przygoda to stan umysłu? Według The North Face i Brain Dead – jak najbardziej TAK!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *