POMARAŃCZOWA REWOLUCJA INTRUZA

Od jakiegoś czasu w sieci huczy od informacji na temat tej kolekcji. Znawcy prześcigają się w opiniach, starzy wyjadacze pytają o starego Intruza. Postanowiliśmy sprawdzić, o co chodzi i jak się zapewne domyślacie, oczywiście o „pomarańczową rewolucję”, czyli kolor roku w najnowszych propozycjach marki, a mianowicie w kolekcji We Interrupt This Programme. Czym szum wokół premiery jest uzasadniony? Oceńcie sami!

Mocnym akcentem nowości są koszulki, na których widoczne jest nowe logo. Napisy na plecach przypominają czcionki znane z komputerów Comodore, a dodatkowo autorzy wpletli w nie sprytnie przedstawiony branding. Tylko jeden t-shirt ma z tyłu grafikę, co wyróżnia go zdecydowanie na tle pozostałych. Poza tym dominującymi kolorami są czerń, biel i oczywiście tytułowy pomarańcz. Barwy te przewijają się również w przypadku pozostałych produktów, czyli bluz i spodni. W przypadku tych drugich, jedne dresy są dodatkowo szare z czarnymi wstawkami.

Naszym zdaniem najciekawiej prezentują się szorty oraz wspomniane bluzy, których mamy aż sześć modeli. Oprócz wyżej wymienionych nie sposób oczywiście pominąć kurtki, która jest doskonałym uzupełnieniem do całości kolekcji. Biorąc pod uwagę rozmach, z jakim nowości zostały wprowadzone do sprzedaży oraz przede wszystkim ilość i spójność ciekawych produktów – jest się czym jarać.

Z resztą sprawdźcie sami w oficjalnym sklepie marki INTRUZ.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

SEBASTIAN LITNER X INTRUZ

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *