Ortiz / AW17 – 18 / Symbols

Marka Ortiz to nowe spojrzenie na rynek odzieży dedykowanej dla osób, którym ponad wszystko zależy na wygodzie i oryginalności. jeżeli do tej pory nie znaleźliście tego wśród innych brandów, koniecznie sprawdźcie ten wpis!

Symbols to nazwa najnowszej kolekcji, która pojawiła na sezon jesienno-zimowy. Na próżno szukać tutaj ciepłych kurtek, ale przecież na klasyczny t-shirt zawsze znajdzie się miejsce w garderobie i codziennej stylizacji. W skład rzutu wchodzą trzy bluzy hoodie ? dwie w kolorze stonowanego różu i jedna biała z czarnymi naszywkami) oraz dwa przedłużone w kroju teesy ? czarny i biały.Wszystkie produkty jak zwykle najwyższej jakości i krojach podkreślających męską budowę ciała.

Oto, co na temat kolekcji mówią twórcy:

„Na co dzień w naszym życiu korzystamy z masy symboli. Weszły one na tyle silnie w nasz system komunikacji, że zapominamy o ich istnieniu. Znaki takie jak ?? automatycznie kojarzą się z produktami markowymi, chociaż są tylko prostym oznaczeniem z góry świadczącym o klasie produktu. Emoji stało się sposobem komunikacji samym w sobie. Za ich pomocą jesteśmy w stanie budować całe wypowiedzi.”

Wszystkich zainteresowanych już teraz odsyłamy na oficjalną stronę ORTIZ.

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *