Oysé – Be Tolerant, Fuck Prejustices, Be Yourself

dawno nie było u nas nowości wśród polskich marek streetwearowych. Tym bardziej cieszymy się z premierowego lookbooka marki Oysé, który właśnie mamy okazje wam zaprezentować. Czy ich minimalizm, jakość i wyjątkową dbałość o szczegóły wystarczą, by przebić się dalej?

Zwykle nowe marki pojawiają się wraz z nadejściem wiosny – koszulki są bowiem nadal najpopularniejszym produktem w streetwearze. Marka Oysé trochę zaryzykowała i swoją premierową kolekcję, przygotowała dopiero na fw 2019. Co prawa wśród propozycji nie ma ciepłych kurtek, ale jest za to rzadziej spotykany bezrękawnik body warmer, wykonany z wiatroszczelnej i wodoodpornej tkaniny poliestrowej, ze złotym haftem ?Oysé?.

Kolejnym produktem jest klasyczny t-shirt z nadrukiem reflective na klatce i plecach w wersji white i black. Ciekawie prezentuje się polar fleece sweatshirt oraz zielony polo longsleeve z białym kołnierzykiem, zapinany na 3 białe guziki.

Uzupełnieniem kolekcji jest czapeczka baseball’owa w dwóch wariantach kolorystycznych oraz czapka zimowa z haftem z przodu.

Produkty dostępne na oficjalnej stronie Oysé.

Przeczytaj również

BAŁTYCKI DZIAD – tylko dla brodaczy?

czytaj dalej

PICKY – Drugie życie tkanin

czytaj dalej

BOBER.STORE – Ubieramy rzeczywistość

czytaj dalej

TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *