ALKOPOLIGAMIA SIĘGA PO SPRAWDZONE ŚRODKI!

Loveyourlife to linia chyba już każdemu znana i przedstawiana na kilka sposobów. Była hitową kolekcją już w przeszłości i być może dlatego marka ALKOPOLIGAMIA zdecydowała się sięgnąć po klasyk kolejny raz. Czy to dobry zabieg patrząc na ruchy pozostałych brandów? Jak widać po poniższych zdjęciach – zdecydowanie tak!

Tym razem Loveyourlife wraca w towarzystwie liści, palm i wiosennych zieleni. Co prawda nie jest to przełomowy projekt, a w większości zaktualizowane nadruki na klasycznych krojach, mimo to pojawiają się też nowości.

Możemy zgadywać, że wśród Pań największą popularnością cieszyć się będzie bomberka Botanix, czyli efektowna kurteczka uszyta z lekkiego materiału, w całości zadrukowana. No dobra – być może będzie to też jednoczęściowy czarny strój kąpielowy:)

Hitowego produktu męskiego nie sposób wskazać, gdyż propozycji jest naprawdę sporo. Do wyboru między innymi koszulki (z nadrukiem, grafiką lub kieszonką na piersi), bluzy z kapturem, crewnecki oraz szorty w dwóch wersjach kolorystycznych. Jak widać kolekcja jest naprawdę obszerna i wygląda bardzo obiecująco.

Wszystko dostępne już na ALKOPOLIGAMIA.COM.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *