Premiera nowych gogli od Tripout!

Koniec ciepłych dni zbliża się wielkimi krokami, o czym świadczyć mogą nie tylko spadające z drzew liście, ale także nowe propozycje od marek zajmujących się sprzętem na zimę. Dzisiaj mamy dla was info z pierwszej ręki – premierę nowych gogli od marki tipout!

Jakże się cieszymy, że możemy wyciągnąć dla Was newsa bezpośrednio związanego z naszą wielką zajawką, jaką jest snowboard. Mamy nadzieję, że będzie ich tylko więcej. Tymczasem, dzisiaj jeszcze świeże info – Polska firma Tripout Optics, wypuściła nowy model gogli – Blaze.

Są to cylindryczne gogle z bardzo unikatowym stylem. Produkt został stworzony przy współpracy z wybitnymi raiderami jeżdżącymi w teamie marki i między innymi dlatego wygląda tak kozacko! Oczywiście nie sposób tutaj wspomnieć o grafikach na paskach, za które odpowiada nie kto inny jak Szejku.

Zalety gogli Tripout to między innymi wentylacja na całym obwodzie gogli, cylindryczne szybki zwiększające pole widzenia na stoku, czy trójwarstwowa gąbka od strony twarzy.

Więcej smaczków technicznych oraz cenę nowego modelu poznacie na oficjalnej stronie Tripout. Tam dowiecie się również o możliwości w wyborze swojego ulubionego wariantu produktu!

Zdjęcia zostały wykonane przez: Tomek Ustupski oraz Marcin Pławnicki, zdjęcia produktowe – Wiktor Olszewski

Przeczytaj również

BUSTAGRIP na jesień/zimę 2021!

czytaj dalej

ENCLAVA DROP 2/3 – Polish Tartan

czytaj dalej

ENCLAVA Drop 1/3

czytaj dalej

Nowa kolekcja GAGABOO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *