Nowa kolekcja GAGABOO!

Właśnie pojawiła się Nowa kolekcja od marki gagaboo! bluzy i kurtki snowboardowe / narciarske na sezon jesień / zima 18/19 można już kupować w oficjalnym sklepie! projekty są mocne, dlatego zachęcamy do ich sprawdzenia.

Chyba jeszcz nie mieliśmy okazji przedstawić Wam Gagaboo, czyli energetycznej odzieży przeznaczonej dla aktywnych, która charakteryzuje się unikatowym wzornictwem i masą oryginalnych nadruków. Dzisiaj pokażemy nowości na nadchodzący sezon zimowy.

Od razu zwracamy uwagę na jedyne na rynku bluzy z apreturą hydrofobową, dzięki którym marka wprowadza zupełnie nowy standard bluz snowboardowych. Hydrofobowa / wodoodporna apretura, utrudnia wnikanie wilgoci w materiał, dzięki czemu możesz spędzić na stoku znacznie więcej czasu niż w bluzie ze zwykłego, dresowego materiału, który nie chroni przed wodą. Bluza jest dobrze przemyślanym projektem – wyposażono ją między innymi w kaptur z oddychającą maską, kieszenie z zamkami, a nawet specjalnie otwory w mankietach na kciuki.

Drugim produktem są kurtki – softshelle wykonane z wiatro- i wodoodpornego materiału. Podobnie jak bluzy, są one specjalnie dostosowane do jazdy na nartach czy snowboardzie.

Jeżeli zatem szukacie oryginalnej i polskiej odzieży na zimowe wypady – zapraszamy już teraz do sprawdzenia całej oferty marki GAGABOO.

Przeczytaj również

ZIMNO LOOKBOOK 2018!

czytaj dalej

Prosto Klasyk Jesień 18 by Mateusz Szeliga

czytaj dalej

STOPROCENT JZ2018!

czytaj dalej

Out of the blue – nowa kolekcja CUB

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *