ELADE 4 YOUR EYES ONLY

„4 Your Eyes Only”, czyli pobyt skateboardowej ekipy ELADE w Barcelonie w lookbookowym skrócie. Na zdjęciach klimatyczne miejscówki, konkretne kadry, a przede wszystkim sporo luzu i atmosfery każdego pojedynczego dnia spędzonego na deskorolce. Wszystko w delikatnej otoczce wiosennego seta, z którego kilka produktów znajdziecie na poniższych fotach.

W Barcelonie nie brakuje spotów na deskę. A co do miejscówek, które zostały ukazane w albumie… „Macba, Paral-lel, Forum, Universitat i nie pamiętam już gdzie jeszcze… Czasem po prostu zatrzymywaliśmy się bo przypadkiem napotykaliśmy jakiś spot. Głównie poruszaliśmy się tam na deskach – tak pięknie zbudowane jest to miasto.” – Sebastian Zaleśkiewicz

Dodatkowym smaczkiem, który ekipa ELADE przygotowała, jest video zajawka autorstwa Patryka Dzimitko. Ten krótki klip to tylko przedsmak głównej produkcji, która ukaże się pod koniec tego roku. Premiera video już dzisiaj na oficjalnym profilu marki o godzinie 19:00.

Cała nasza redakcja uwielbia takie akcje, dzięki którym jeszcze bliżej możemy poznać swój ulubiony brand. Dowiadujemy się z nich o prawdziwej zajawce, która naszym zdaniem musi towarzyszyć każdej szanującej się streetwearowej marce. ELADE wie, jak to się robi – z resztą przekonajcie się sami, oglądając zdjęcia autorstwa Patryka Pawłowskiego.

Mateusz Majewski, Sebek Zalepkiewicz, Wojciech Cut, Patryk Dzimitko, Marcin Miłosz Krzywdziński, Patryk Pawłowski, Paweł Wiśniewski, Bartek Grzelecki, Kuba Radziszevvski

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *