1WSZY DROP OD PHENOTYPE JUŻ JEST!

co prawda na zewnątrz nadal czuć zimę, ale do kalendarzowej wiosny zdecydowanie bliżej niż dalej. przyznajemy, że dla nas to ulubiony sezon – chyba najwięcej nowości wchodzi właśnie wtedy. Tym bardziej się cieszymi z nowych dropów od phenotype, które teraz będą mocno limitowane i prezentowane w osobnych lookbookach. Dzisiaj mamy dla was pierwszy z czterech!

Raw Pack, czyli najnowsza mini-kolekcja to pierwszy z czterech projektów, przygotowanych na sezon wiosenny. Znajdziecie w niej dobrze znane kroje po liftingu oraz całkowicie nowy, opracowany specjalnie pod surową kolekcję. Kolorystycznie klasyka – granatowy, czarny, szary, oliwkowy, kremowy i dość ciekawy o nazwie guinea fowl.

Skąd nazwa tego ostatniego?

„Dzianiny przygotowane pod tę kolekcję były opracowane aby wyróżniały się na tle konkurencji. Kolor Guinea Fowl to nic innego jak imitacja umaszczenia perlicy.”

Specjalne sploty 3-nitkowych dzianin pętelkowych pozwoliły na opracowanie faktury zewnętrznej dzianiny użytej przy produkcie Raw Pullover Hoodie. Całkowity brak brandingów zewnętrznych, poza naszywkami żakardowymi. Dodatkowo Longsleevy ze sznurkami zakończonymi metalowymi agletami w rozciągliwej formie. Nic dodać, nic ująć.

Jeżeli lubicie fity oversizowe koniecznie sprawdźcie stronę PHENOTYPE!

Przeczytaj również

Świetne zamknięcie sezonu letniego? Drop od Phenotype!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Lato w kolorach pasteli – dla każdego!

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *