Diamante x Dope D.O.D

Znana wszystkim naszym czytelnikom, polska marka DIAMANTE, połączyła siły z holenderską ekipą hip-hopową DOPE D.O.D, czego efektem jest wspólna kolekcja ubrań pod nazwą GHOST TOWN. Nazwa kolekcji to jednocześnie potoczna nazwa miasta Groningen, z którego pochodzą artyści. Z racji, że zespół będzie można zobaczyć w Polsce na żywo od 12 do 20 maja – wszystkim fanom polecamy bliżej zapoznać się z tym mocnym colabo!

Specjalnie zaprojektowane ubrania są tym razem czymś zupełnie innym, niż to do czego przyzwyczaiło nas Diamante. Jest mrocznie, psychodelicznie, a każdy projekt nierozerwalnie łączy się z ekipą z Holandii. W kolekcji mamy crewnecki z oryginalnymi grafikami, hoodie na zupełnie nowym poziomie zadrukowania oraz t-shirty z klasycznymi logotypami. Te ostatnie zyskały także ręcznie malowane portrety, co czyni z nich nie lada atrakcyjnym i limitowanym produktem. Znajdziemy tutaj również dwa modele bestsellerowych spodni – dresy Hipster oraz joggery ściśle powiązane z resztą.

Lookbook oraz film promujący GHOST TOWN został zrealizowany w holenderskim Groningen. Za zdjęcia odpowiada Michał Chojnacki (@Michal502).

Kolekcja jednocześnie ma premierę w oficjalnym sklepie online Diamante oraz w UrbanCity.pl.

Przeczytaj również

ODKRYJ PODRÓŻNE ZESTAWY ZEW FOR MEN x HELIKON-TEX!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

DIAMANTE X ALLEGRO

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *