SUPERSKLEP – Spring/Summer 2019 lookbook!

supersklep to multibrandowy sklep z wieloma wyszukanymi markami streetwearowymi – w tym również polskimi. Działania ekipy sklepu, zawsze przyczynia się do rozwoju tematu mody ulicznej w kraju, ale ich najnowszy lookbook przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Sprawdźcie ten klimat – będziecie zaskoczeni!

Motywem przewodnim lookbook’a jest deskorolka w latach 90-tych. Do realizacji zaproszono przyjaciół z Krakowa oraz legendy warszawskiej sceny: Gutka Szymańskiego i Tomka Kotrycha, a także przedstawicieli nowego pokolenia skejtów. Na zdjęciach wykonanych przez Miłosza Rebesia zobaczycie kilka legendarnych stołecznych spotów oraz zupełnie nowych miejscówek. W końcu nie ma się co oszukiwać – lata dziewięćdziesiąte już nie wrócą, ale obecnie panujący trend na wplatanie smaczków i nawiązywanie do korzeni, umożliwia nam chociaż po części poczuć, jak to kiedyś było.

„Nie ważne czy mowa o latach 70-tych, 90-tych, czy czasach współczesnych, zarówno największe brandy jak i zwykli ludzie, czerpali i nadal czerpią inspiracje od deskorolkarzy.”

Szerokie spodnie, bluzy z kapturem i buty puffy to wszystko synonimy trendu, powszechnie określanego jako ?retro skate?. Supersklepowy lookbook pozwala wrócić stylem do tamtych czasów i cały czas wyglądać dobrze, zgodnie z panującymi obecnie standardami. By odpowiednio dobrać stylówę, polecamy sprawdzić widoczne w projekcie marki – Etnies, DC Shoes, éS, Emerica, Element oraz Vans, Brixton, Carhartt, Volcom i Supra.

Zdjęcia wykonał Miłosz Rebeś
Asystent fotografa: Adam Byrczak
Dyrektor artystyczny: Katarzyna Gładysz
Kierownik planu: Norbert Toruń
Konsultacje: Tomasz Jaźwiecki
Oprawa graficzna: Ewa Manikowska
Transport: Dawid Koleśnik

Wystąpili:
Gutek Szymański
Tomek Kotrych
Lenny Valentino
Estera Mrówka
Kuba Kowalczyk
Tomek Kłos
Kasia Komincz
Pavlo Balytskyi
Przemek Hippler
Krzysiek Racinowski

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *