TALLHERO – AS A TALL, NOW BECOME A HERO!

Doskonale pamiętamy czasy, w których wystarczyło zrobić koszulkę z ciekawą grafiką żeby na chwilę zawojować rynek streetwear w Polsce. Jednak ten się zmienia i oprócz produktu, co raz częściej doceniana jest między innymi idea marki. Być może częsty jej brak, tłumaczy szybki początek i koniec wielu brandów, które ni stąd ni zowąd znikają z naszego podwórka. Patrząc na dzisiejszą nowość jesteśmy pewni – projekt przetrwa! Dlaczego? Przeczytajcie całość.

Tall Hero to marka, która od początku swojej działalności wzięła sobie za zadanie tworzenie mody dla mężczyzn o ponadprzeciętnym wzroście. Jakby tego było mało – chce ją tworzyć dla tych, którzy chcą dokonywać świadomych zakupów. Poszukują ubrań, które posłużą im na dłużej. Oczekują od ulubionych marek wysokiej jakości i rzetelności. Kupują mniej i mądrzej.

Nie chcemy być częścią problemu jaki płynie z fast fashion. W wymiarze etycznym oznacza to dla nas, że produkcja naszych ubrań nie może usprawiedliwiać cierpienia i wyzysku ludzi ani zwierząt. Tworzymy w myśl zasad mody odpowiedzialnej.

Tall Hero

Projektowanie, testowanie, produkcja i dostawcy materiałów – tutaj każdy etap odrywa ogromną rolę w powstawaniu finalnego produktu. Ten powstaje z pomysłów doświadczonych konstruktorów, jak i młodych pasjonatów konstrukcji, modelowania i szycia oraz rąk pracowników wyselekcjonowanych, małych, najczęściej lokalnych szwalni. A wszystko, w zgodzie z ideą ekologii w procesie tworzenia i dostawy produktu.

Na tą chwilę w oficjalnym sklepie znaleźć można t-shity i koszulki z długim rękawem dla szczupłych i wysokich mężczyzn. Propozycje minimalistyczne, w stonowanych kolorach. To modele, które są uniwersalne, łatwe do łączenia i z powodzeniem stworzą bazę dobrze przemyślanej szafy.

Dla zainteresowanych mamy też mały przeciek – już niedługo do oferty dołączy bluza z kapturem, a przez etap konstruktorski przechodzą: spodnie dresowe, casualowy płaszcz i koszula.

Więcej informacji na stronie TALL HERO.

PS Sprawdź w socialach dodatkowo hash #kapsułowagarderoba!

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *