THE HIVE – INSIGHT, NAJCIEKAWSZA WIOSENNA KOLEKCJA DAMSKA

Jeszcze w tamtym tygodniu informowaliśmy Was o najnowszej kolekcji THE HIVE (sprawdźcie!), a już dzisiaj mamy kolejną odsłonę na wiosnę/lato 2016, a mianowicie coś zupełnie nowego i świeżego -nowości tylko dla kobiet, czyli kolekcję INSIGHT.

Zwykle mamy problem z rozpoznaniem różnicy pomiędzy sukienką, a spódnicą (zanim kobietki się zaśmieją to niech wytłumaczą nam co to spalony), a dzisiaj przyszło się nam zmierzyć z bardzo ciekawymi propozycjami damskimi, za którymi stoi przecież mężczyzna, założyciel marki – Mateusz. Wśród nowych produktów największą uwagę przyciągają bardzo ciekawie skrojone koszulki z różnymi wycięciami na plecach. Już na pierwszy rzut oka widać, że są to mocno przemyślane projekty, które na pewno spodobają się właścicielkom, jak i ich facetom. Podoba się nam fakt, iż mimo, że jest to kolekcja dla płci pięknej, THE HIVE nie odbiegło za bardzo od swojego charakteru i zachowała całość jak zwykle w czerni, bieli, odcieniach szarości i z dodatkiem oliwkowego.

Uzupełnieniem wspomnianych koszulek są na przykład czarny bomber jacket, MARTHA INSIGHT WOOL, czy ls triangle in black. Pozycją top i całkowicie odjechanym projektem jest jednak naszym zdaniem SHADOWPLAY TURTLENECK IN BRUSHED BLACK, w którym zastosowano bardzo efektowne wycięcie na plecach.

Na zakupy zapraszamy na oficjalną stronę marki THE HIVE.

Zdjęcia: Piotr Dębski Photography Piotr Dębski
Modelka: Ola Ściślewska
Make up: Catnel Make Up

 

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

THE HIVE – AW21 MEN – PART I

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *