THE HIVE ODSŁONA MEN SS 2017

THE HIVE to jedna z tych marek, których twórców mieliśmy okazję poznać osobiście (pozdrawiamy Mateusz!), a których działania mimo wszystko nie jesteśmy w stanie do końca przewidzieć. Oczywiście już w pierwszym kontakcie ze zdjęciami wiemy, że to jeden z naszych ulubionych brandów, ale nigdy nie możemy wcześniej zgadnąć, co będzie się kryło za nowościami w kolejnym sezonie. Tym razem THE HIVE to naszym zdaniem marka, która wypuściła najlepsze kurtki na wiosnę!

O słuszności naszej opinii przemawiają m.in. jeansowy płaszcz w stylu vintage, znane z poprzednich wydań bombery – tym razem w aż trzech wersjach kolorystycznych: beżowej, zielonej i klasycznej – czarnej oraz przede wszystkim jeansowa kurtka, która może okazać się wiosennym hitem.

W dalszej części kolekcji znaleźć można przede wszystkim bluzy i koszulki, ale także dwie pary spodni i koszula w kratę, bez której nie wyobrażamy sobie żadnego dropu marki.

Wszystkie produkty z najnowszej kolekcji do nabycia w naszym sklepie stacjonarnym przy ulicy Bocheńskiej 7 w Krakowie The HIVE STORE oraz w nowym sklepie internetowym http://thehiveclothing.eu.

Zdjęcia: instagram.com/igotmylocson
Model DNYGW SS17

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

THE HIVE – AW21 MEN – PART I

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *