BACKYARD CARTEL s/s 17. drop 1.

Wiosna to chyba nasz ulubiony okres w działalności strony. Polski steetwear obfituje wtedy w największą ilość nowości, ale także w najbardziej zróżnicowane ubrania. Wszystko za sprawą pogody za oknami – raz jest już ultra ciepło, by kolejnego dnia temperatury spadły do bliskich zera. Mimo, że to dopiero pierwszy drop, na każde warunki przygotowuje nas już teraz ekipa BACKYARD CARTEL!

W pierwszej odsłonie znaleźć można bowiem na przykład cieplejsze kurtki – dwie znakomite parki, z których jedna wykonana została z ciekawego materiału imitującego sprawny jeans. Jak widać na zdjęciach, zajebiście wygląda w połączeniu z czarnymi spodniami.

Dodatkowo nie sposób nie zwrócić uwagi na spory wybór spodni. Ekipa naprawdę przyłożyła się do projektów ponieważ mamy tutaj kilka krojów, a dodatkowo w różnych opcjach kolorystycznych. Na uwagę na pewno zasługują spodnie z zamkiem na nogawkach w kolorze khaki.

Jak już nas BYC przyzwyczaił, musiał pojawić się bucket oraz bluzy i koszulki. W pierwszym dropie co prawda szału nie ma, ale poczekajmy z opiniami na kolejne odsłony. Ze wszystkich propozycji redakcji w oko wpadła czarna luźniejsza bluza z ciekawym printem na dole oraz koszule. Coś czujemy, że będzie na nie popyt!

Całość pierwszej części kolekcji znajdziecie w sklepie BACKYARD CAREL.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *