POLSKI STREERWEAR W SUPERSKLEPIE MA SIĘ CO RAZ LEPIEJ!

Minęło już trochę tygodni od naszego pierwszego wpisu o Supersklepie dlatego naszym zdaniem przyszedł czas na sprawdzenie, czy eksperyment dedykowanego działu z polskim streetwearem wypalił. Przyznamy szczerze, że na początku byliśmy nieco sceptyczni i niepewni, czy polskie brandy utrzymają się wśród takich potentatów, jak Carhartt czy Stussy, a tymczasem, dowiecie się o wszystkim z poniższego wpisu.
Kiedy pierwszy raz usłyszeliśmy od Dawida (tutaj krótki wywiad) o planach na rozwój całego działu, od razu zaczęliśmy trzymać mocno kciuki. Szczerze przyznamy, że część nas zaczynała swoją przygodę ze streetwearem właśnie w Supersklepie dlatego postanowiliśmy jeszcze dogłębniej przyjrzeć się realizacji założeń, o których rozmawialiśmy. Jesteśmy bardzo mile zaskoczeni ponieważ …

POLSKI STREERWEAR W SUPERSKLEPIE MA SIĘ CO RAZ LEPIEJ!

Zacznijmy od tego, że do oferty dołączyły nowe brandy – między innymi krakowskie THE HIVE oraz bardzo charakterystyczna marka dla dziewczyn – MARSKA. Wirtualne półki sklepowe poszerzyły się zatem o nowe kolekcje, które, jak wiemy ze swoich źródeł (piątka Dawid!) od razu spotkały się z bardzo dobrym odzewem. Dzięki takim właśnie przykładom tylko upewniamy się, że polscy producenci (na razie na rynku krajowym) mogą bez problemu konkurować z zagranicznymi. Tym bardziej, że w ofercie Supersklepu są jeszcze inne marki, które już dłuższy czas utrzymują swoją wysoką pozycję. Weźmy tutaj pod lupę ofertę BACKYARD CARTEL.

backyard-fw16

Oferta w sklepie wygląda bardzo obszernie i jest skrupulatnie uzupełniona, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Do wyboru mamy cały wachlarz produktów, które są na bieżąco aktualizowane wraz z pojawianiem się nowych kolekcji. Jeżeli w naszym ostatnim przeglądzie nowości zobaczyliście ciekawą propozycję, możecie mieć prawie całkowitą pewność, że po wejściu do Supersklepu, bez problemu odnajdziecie ją w ofercie. Podobnie sprawa ma się w liderującej wśród damskich marek FEMI PLEASURE, gdzie każda z Was odnajdzie ulubiony produkt.

femi-pleasure-fw16

Oprócz wyżej wymienionych marek, na stronie sklepu odnaleźć można jeszcze innych przedstawicieli polskiego streetwearu – TURBOKOLOR, MALITA, czy MASSDNM itd., a lista jest cały czas powiększana. Fakt ten niezmiernie nas cieszy ponieważ jeszcze więcej odbiorców ma okazję przekonać się o jakości polskich produktów. Jeżeli docenił je największy multibrandowy sklep online – czemu nie spróbować poszerzyć swojej super wypasionej garderoby o lokalny produkt?

happy-socks-fw16

Podejmujcie decyzję szybko i wbijajcie na SUPERSKLEP.PL. Rzeczy wyprzedają się, jak świeże bułeczki – tym bardziej, że można jeszcze wyhaczyć pojedyncze egzemplarze, których nie dostaniecie nigdzie indziej!

Przeczytaj również

SUPERSKLEP – Spring/Summer 2019 lookbook!

czytaj dalej

Polskie marki w Supersklep lookbook spring’17!

czytaj dalej

PRZEGLĄD WIOSENNYCH NOWOŚCI W SUPERSKLEPIE!

czytaj dalej

URBAN VIBE – POLSKI STREETWEAR W STOLICY!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *