Wielka promocja na 7lecie powstania PHENOTYPE!

Przez nasz portal przewinęło się naprawdę liczne grono marek streetwear’owych z różnym Waszym odzewem. Niestety bywało też tak, że po jednym sezonie mniejsze brandy upadały i odeszły w niepamięć. Na szczęście są jednak gracze, którzy przez wszystkie lata swojej działalności, nie tylko wypracowały sobie wysoką pozycję na rynku, ale także zaczęły dyktować własny, niepowtarzalny kierunek, stając się kultową polską marką streetwear’ową. Tak się właśnie stało w przypadku marki Phenotype, która rozpoczęła właśnie obchody swoich 7. urodzin!

Jak co roku, przygotowano dla Was wybitnie dobrą promkę, na którą zawsze czekacie. Specjalnie na ten event przyszykowano wyjątkowe gadżety (m.in. sznurówki, torba bawełniana, piny itd.), które dokładane są do wszystkich zamówień. Chłopaki jednak ostrzegają – czas oczekiwania na paczkę na pewno się wydłuży :)

Uwaga – możecie dodatkowo zgarnąć limitowaną rocznicową koszulkę Phenotype! Wystarczy udostępnić post o 7 rocznicy, który znajdziecie na oficjalnym fanpage’u!

Podobno nie ma nic lepszego niż nasza promka rocznicowa dlatego już teraz zachęcamy Was do odwiedzenia sklepu PHENOTYPE.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Świetne zamknięcie sezonu letniego? Drop od Phenotype!

czytaj dalej

Lato w kolorach pasteli – dla każdego!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *