WINDY HAZE!

W końcu odkopaliśmy się z maili oraz podpięliśmy Internet na stałe! To oznacza, że wracamy dla Was z kolejnymi newsami ze świata polskiego streetwear’u. Na pierwszy ogień debiut na Poldonie – nowa marka WINDY HAZE!

Młoda firma z woj. Łódzkiego, powstała w ubiegłym roku i przygotowała swoją pierwszą kolekcję ubrań. Do sieci trafiły zdjęcia przedstawiające trzy koszulki, dwa crewnecki, czapki zimowe, snapback oraz spodnie. Ciekawym rozwiązaniem jest połączenie teesa, snapbacka i spodni jednym hasłem: The Young Gods ? Młodzi Bogowie. Wykończenia daszka, spodni i slogan łączą się w tych 3 rzeczach. Kolekcja łączy ze sobą różne motywy, takie jak np. gwiazdki, które nawiązują do logotypu marki.

Jak sami mówią o sobie – „Swoje ciuchy kierujemy do osób chcących wyróżnić się z tłumu. Projektujemy dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalny wygląd, ciekawe wykonanie i małonakładowość …”

Poniżej kilka przykładowych zdjęć z lookbook’a marki, wykonanego w najciekawszych miejscach Tomaszowa Mazowieckiego. Wszystko jest utrzymane w brudnym klimacie zniszczonych budynków. Za zdjęcia odpowiedzialna jest Weronika Przybysz, a model to Rafał Rajski.

2 3 5 7 8 11 12 14

Przeczytaj również

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

HERMETIC SQUARE – Spring Summer 2020

czytaj dalej

WIOSNA/LATO ’20 od Femi Stories

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *