Kolejna nowość – SILENT!

Zauważyliście w naszym zestawieniu brak debiutantów? Marek, które dopiero wchodzą na nasz rynek? Na przykładzie SILENT pokażemy Wam, że za rok to się na pewno zmieni! A skąd taki zabieg? Chcieliśmy poświęcić nowym markom trochę więcej uwagi! Naszym zdaniem naprawdę warto.

Silent to firma powstała w naszym kraju, której kierownictwo ma polskie korzenie, a jej twórcy to także entuzjaści sztuki i mody z różnych krajów świata. Mimo swojego młodego wieku jest już marką produkowaną i promowaną na skalę światową!

Pierwsza kolekcja składa się z kilku różnych produktów, których łączy zdecydowana przewaga czerni. Mamy koszulki, bluzy, spodnie, czapki, a nawet plecak Frontier Backpack, który okazał się hitem i jest już wyprzedany! Na uwagę zasługuje również Frontier Parka oraz niespotykany w polskim streetwearze Patched Coat. Większość produktów zobaczyć można na poniższych zdjęciach, które znajdują się w lookbook’u wydanym na ubiegłoroczną jesień. Z racji iż mamy już powoli wiosnę, na oficjalnym sklepie marki możecie ogarnąć wszystkie rzeczy z 50% rabatem!

ipod-nano (1) ipod-nano (2) ipod-nano (3) ipod-nano (4) ipod-nano (5) ipod-nano (6)

 

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *