ENDORFINA KOLEKCJA JESIEŃ-ZIMA 2015 'SPORT GANGSTA’

Niedawno mieliśmy okazję sprawdzić na własnej skórze jakość produktów marki ENDORFINA (zobacz naszą recenzję), a już dzisiaj przedstawiamy Wam najnowszą kolekcję na jesień-zimę 2015. SPORT GANGSTA to nowe dzieło szczecińskiego brandu, zaprezentowane standardowo w lookbooku ze zdjęciami, ale także w krótkim videoclipie, który możecie obejrzeć poniżej.

Kolekcja 'Sport Gangsta’ łączy w sobie pierwiastek uliczny ze sportowym, dając w efekcie ubrania zdecydowane w kolorystyce i funkcjonalne w formie. Dedykowana jest kobiecie aktywnej i niezależnej, która wie, że prawdziwa siła pochodzi z jej wnętrza, a determinacją daje świadectwo swojego charakteru.

Ubrania zaprezentowane na zdjęciach to połączenie miejskiego stylu marki z klimatami sportowymi. Ciekawymi propozycjami są komplety legginsy + top, ale naszą uwagę szczególnie zwróciły jednak spodnie oraz bluzy w efektowne nadruki. Tutaj mamy do wyboru motyw kwiatów lub bardzo ciekawa opcja kamuflażu.

Oczywiście w przypadku ENDROFINY nie mogło się obyć bez dużych, widocznych napisów podkreślających producenta i hasła związane z kolekcją.

Wszystkie nowości widoczne na zdjęciach oraz kilka dodatkowych, nowych produktów marki, znajdziecie w oficjalnym sklepie.

 

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *