WIEMY, W CO DZISIAJ UBRAŁBY SIĘ „FRODO” z G.S.E!

Legendarny już film „Hooligans” z Elijahem Woodem w roli głównej, odbił nie małe piętno na naszej psychice. Pamiętamy go bardzo dobrze i właśnie z jego charakterystycznym klimatem, już od pierwszego rzutu okiem, skojarzyliśmy lookbook, który mamy okazję dzisiaj zaprezentować. Jak się później okazało – zupełnie słusznie. Sprawdźcie dlaczego.

Płaszcze, kurtki MA-1, bombery, a przede wszystkim bluzy z kapturem to ubrania charakterystyczne dla tak zwanej chuliganki. Oczywiście nie tej znanej z krajowych boisk, a typowej dla np. brytyjskich klubów, gdzie prawdziwa ekipa musi też dobrze wyglądać. Własnie z tej kultury autorzy kolekcji czerpali inspiracje, czego efektem jest widoczny poniżej lookbook Chapter Four.

Uzupełnieniem obszernej kolekcji są jeszcze polówki oraz spodnie. Wszystkie produkty oferowane są w ciekawych wariantach kolorystycznych, które idealnie pasują do różnego typu obuwia. Mamy więc wrażenie, że wykorzystując ubrania HERMETIC SQUARE można stworzyć sporo ciekawych stylizacji – eleganckich, luźnych, czy nawet coś na specjalną okazję typu meczyk;)

Już teraz zachęcamy Was do sprawdzenia strony HERMETIC SQUARE, na której warto zapoznać się nie tylko z kolekcją, a szczegółami jej dotyczącymi. Polecamy sprawdzić materiały, z których niektóre ubrania są wykonane. Jest w czym wybierać!

 

Przeczytaj również

Nowa kolekcja w Kubota Store!

czytaj dalej

LIVIN’ THE LIFE od Jungmob!

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *