Nawer x TURBOKOLOR Collab Premiera

TUROBKOLOR przyzwyczaiło nas do organizowania ciekawych wydarzeń związanych np. z premierą najnowszych kolekcji. Tym razem, w najbliższą sobotę będziecie mieli okazję odwiedzić flagowy sklep Vetaran, gdzie autorzy będą mieli przyjemność zaprezentować Wam naszą najnowszą kapsułę w kolaboracji ze znanym Krakowskim artystą Nawerem.

Współpraca Swanskiego oraz Nawera przyczyniła się do powstania Birch Camo, niesamowicie wyglądającego printu, który jest motywem przewodnim całej kolekcji. W kapsule znajdziecie między innymi T-shirt, stylową koszule z serii 308, kurtkę Freitag oraz Turbokolorowe klasyczne Trainer Chinosy w kolorystyce Birch Camo. Zwieńczeniem kolekcji jest unikatowa płyta winylowa wyprodukowana przez U Know Me Records.

Premiera będzie miała miejsce 28.11 w sobotę od godziny 12, gdzie oprócz oglądania ubrań, będziecie mogli uczestniczyć w live actcie by Nawer oraz Daniel Drumz, pijąc piwko dostarczone przez Perłę.

Do pierwszych 15 Vinyli sprzedanych w sobotnią premierę będzie dodatkowo dostępna unikatowa praca stworzona przez Nawera. Cena zestawu będzie wynosić 250PLN. Jest to wyjątkowa okazja, aby w tak przystępnej cenie zakupić unikatowy Print wraz z Winylem.

LINK DO EVENTU

Przeczytaj również

5 klasycznych t-shirtów na lato 2020!

czytaj dalej

Turbokolor SS19 i mini kolekcja #Retropack!

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

TURBOKOLOR LOOKBOOK SS18

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *