Turbokolor SS19 i mini kolekcja #Retropack!

wraca wiosna, a wraz z nią turbokolor wraca ze swoimi pierwszymi logotypami Turbokolor, Turbik oraz BANNED’NANA, które są jednymi z pierwszych rozpoznawalnych grafik marki. Korzystając z istniejącego trendu, również chłopaki wracają do swoich korzeni oraz przypominają Entuzjastom, jak daleko sięgają ich Roots’y. nie wierzycie? Sprawdźcie!

Są takie brandy, na których kolekcje czekamy z zapartym tchem, ale mimo wszystko śpimy spokojnie, bo wiemy, że będzie dobrze. Tak jest zawsze z nowościami od Turbokolor – na nich jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy. Tym razem mamy do czynienia z szeroką gamą produktów, wśród których znaleźć można prawdziwe perełki na wiosnę 2019, a mianowicie mini kolekcję #Retropack. To wyjątkowy hołd dla początków marki, który przypomina o pierwszych, kultowych już grafikach marki. Bardzo fajny projekt.

Wśród propozycji znaleźć można zarówno klasyki – bluzy, kurtki, koszulki, jak i bardziej oryginalne projekty, jak na przykład białe spodnie Chino Pants Baggy, czy bezrękawniki w dwóch wersjach kolorystycznych – czarnym i pomarańczowym. Jak przystało na sezon wiosenny, mamy tutaj także szorty i czapki z daszkiem. Nie zabrakło również miejsca na akcesoria – nerki i plecaki.

Kolekcja jest już z resztą dostępna na stronie, dlatego już teraz zachęcamy do sprawdzenia wszystkich propozycji!

Lookbook zrobiony przez Maksyma Rudnika

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *