TURBOKOLOR LOOKBOOK SS18

po wspaniałym 2017 roku, spędzonym w otoczce obchodów urodzin marki TURBOKOLOR, przyszedł czas na nowości wiosenne w bieżącym sezonie. Apetyt przez zimę osiągnął u nas najwyższy poziom, dlatego szybko przechodzimy do kolekcji! Rzućcie z nami okiem już teraz.

Zdjęcia, które znajdziecie poniżej to projekt przygotowany we współpracy z Jakubem Bączkowskim, znanym Polskim Fotografem Sportowym. Na fotografiach Turbokolor’owy Team Deskorolkowy, oraz przyjaciele i znajomi Marki. Co na nich znajdziecie?

Nowa kolekcja lato’18 jest pełna świeżych kroi, oraz grafik od Art Directora marki – Swanskiego. My przede wszystkim cieszymy się z kolejnej dawki rewelacyjnych lekkich kurtek oraz koszul. Te produkty zawsze są dopieszczana przez Turbokolor na maksa. Dodatkowo możecie znaleźć typowe dla okresu letniego koszulki oraz koszulę z krótkim rękawem i czterema kieszeniami z przodu. Ciekawym uzupełnieniem są bluzy – zarówno crewneck, jak i z kapturem, a przede wszystkim akcesoriia typu buckety i nerki.

Tak naprawdę ciężko w kilku zdaniach opisać cały asortyment, a jest to kocur totalny. Odsyłamy Was zatem od razu po więcej na TURBOKOLOR.

Przeczytaj również

Nowa kolekcja w Kubota Store!

czytaj dalej

LIVIN’ THE LIFE od Jungmob!

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *