TURBOKOLOR LOOKBOOK SS18

po wspaniałym 2017 roku, spędzonym w otoczce obchodów urodzin marki TURBOKOLOR, przyszedł czas na nowości wiosenne w bieżącym sezonie. Apetyt przez zimę osiągnął u nas najwyższy poziom, dlatego szybko przechodzimy do kolekcji! Rzućcie z nami okiem już teraz.

Zdjęcia, które znajdziecie poniżej to projekt przygotowany we współpracy z Jakubem Bączkowskim, znanym Polskim Fotografem Sportowym. Na fotografiach Turbokolor’owy Team Deskorolkowy, oraz przyjaciele i znajomi Marki. Co na nich znajdziecie?

Nowa kolekcja lato’18 jest pełna świeżych kroi, oraz grafik od Art Directora marki – Swanskiego. My przede wszystkim cieszymy się z kolejnej dawki rewelacyjnych lekkich kurtek oraz koszul. Te produkty zawsze są dopieszczana przez Turbokolor na maksa. Dodatkowo możecie znaleźć typowe dla okresu letniego koszulki oraz koszulę z krótkim rękawem i czterema kieszeniami z przodu. Ciekawym uzupełnieniem są bluzy – zarówno crewneck, jak i z kapturem, a przede wszystkim akcesoriia typu buckety i nerki.

Tak naprawdę ciężko w kilku zdaniach opisać cały asortyment, a jest to kocur totalny. Odsyłamy Was zatem od razu po więcej na TURBOKOLOR.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *