Polskie marki w Supersklep lookbook spring’17!

Wymień trzy najlepsze polskie marki streetwear’owe – prawda, że trudne zadanie? Osobiście nikt z redakcji nie podjąłby się ogarnięcia tematu, ale właśnie taka ich liczba, znalazła się w supersklepowym lookbooku spring’17. Przypadek? Jeżeli weźmiemy pod uwagę, że jest to Turbokolor, Femi Pleasure i Backyard Cartel – temat wymaga zastanowienia. Z resztą sami sprawdźcie, o czym mowa.

Supersklep przyzwyczaił nas już do swoich lookbooków, w których uchyla rąbka tajemnicy, zdradzając nowości z oferty przygotowywanej na dany sezon. Tym razem mamy do czynienia z edycją Spring’17, w której, jak nie trudno się domyślić, znajdują się propozycję na tegoroczną wiosnę. Nam nie uciekł uwagi fakt, że również w tym projekcie, znalazło się miejsce na przedstawicieli polskich marek streetwearowych.

Pierwszą z nich jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych graczy, a mianowicie Turbokolor. W lookbooku pojawia się czarne spodnie Streetsweepers Stretch Chinos, t-shirt Og Tiger w wersji żółtej, rewelacyjna kurtka Tns Nova oraz druga, już hitowa Herald Jacket w kolorze granatowym. Wisienką na torcie jest naszym zdaniem koszula flanelowa 312 Flannel Earth, która na pewno przyda się podczas majówkowych wypadów.

Drugą marką wyróżnioną przez ekipę sklepową jest Backyard Cartel. Brand już od dłuższego czasu ma mocną pozycję na wirtualnych półkach sklepowych dlatego nieco nas dziwi, że na zdjęciach znaleźć można tylko takie rarytasy jak skarpetki Swish, czy granatowa bluza z kapturem Cartel Hoodie. Naszym zdaniem powinno być tego więcej!

Ostatnią przedstawicielką, choć w dużo skromniejszym wydaniu niż poprzednie, jest doskonale znana wszystkim dziewczynom, marka Femi Pleasure. Jedyną przedstawicielką jest tutaj kurtka Raul w kolorze khaki.

Na koniec warto zauważyć zaakcentowanie marki Many Mornings – polskiej marki produkującej najbardziej „smakowite” skarpetki na świecie.

„Nowy Lookbook na sezon Spring ’17 to powrót do przeszłości i analogowej fotografii. Ukłon w stronę natury i hołd złożony klasycznej motoryzacji. Powiew twórczej wolności. Amerykański sen.”

Sprawdźcie poniższe zdjęcia i nie wahajcie się odwiedzić supersklepowej strony. KLIK!

Art Dir: Dawid Koleśnik
Photo: Michał Mentel
Photo Assistant: Adam Byrczak
Models: Lidia Nawara, Kamil Kiesiewicz, Kiejstut Sobek
Stylist: Lidia Nawara
Hair & Makeup: Martyna Walczak
Layout: Ewa Manikowska

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *