Premiera Kolekcji FW16 Turbokolor

Czy Wy też poczuliście, że temperatura na zewnątrz robi się co raz chłodniejsza, a liście z drzew zaczynają powoli opadać z drzew? To niewątpliwie zwiastun nadchodzącej jesieni, co dla nas oznacza jedno – nadchodzi kolejny sezon nowości w polskim streetwearze! Już dzisiaj mamy zatem pierwszego, jeszcze ciepłego news’a! Wszystko za sprawą nowego Turbokolor.

Już w najbliższą sobotę (03.09) we flagowym sklepie Veteran, odbędzie się premiera kolekcji Fall Winter 2016! Jak zwykle organizatorzy postarali się o sporo atrakcji dla zwiedzających, między innymi:
– Galeria „SHOUTS FROM THE PAST” zorganizowana przez Pawła Swanskiego
– Darmowe piwo od AleBrowar ze specjalnie zaprojektowanymi przez Pawła limitowanymi etykietami.
– Wyścig deskorolkowy na czas z cennymi nagrodami i wiele innych.

FW16TEASER_01

Kolekcja Turbokolor Co. Fall-Winter 2016 będzie składać się ze starannie wyselekcjonowanych produktów z warsztatu, aby dopasować się do tego sezonu. Klasyczne kroje marki są ciągle zmieniane i ulepszane o bagaż doświadczeń, który stale powiększamy od 8 lat. Jak zawsze inspiracją kolekcji zarówno jest vintage’owy work wear, jak i klasyczne uniformy wojskowe.

W tym sezonie printem przewodnim będzie tak zwany 'Edelweiss print” – „My po prostu kochamy kamuflaże, lecz zarazem kochamy pokój, z tego powodu nasze unikatowe kamuflaże są nadal piękne lecz już nie do końca sprawdzają się na polu bitwy.”

Z tego, co się dowiedzieliśmy, Edelweiss print bazuje na tak zwanym Flecktarn print, czyli klasycznym europejskim wojskowym camo. Połączenie go z szarotką daje unikatowy efekt, dzięki któremu Turbokolor jest rozpoznawalne na całym świecie.

Ze smaczków dodamy jeszcze, że aspektem wyróżniającym kolekcje FW16 będzie mała współpraca z super znanym fotografem z Stanów – Anthony’m Claravall’em, ale na razie nie zdradzamy więcej szczegółów i zapraszamy wszystkich na sobotę!

FW16TEASER_03

Przeczytaj również

5 klasycznych t-shirtów na lato 2020!

czytaj dalej

Turbokolor SS19 i mini kolekcja #Retropack!

czytaj dalej

TURBOKOLOR FW18 LOOKBOOK

czytaj dalej

TURBOKOLOR LOOKBOOK SS18

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *