NIE JEST PROSTO ODERWAĆ OCZU!

No to nas marka PROSTO z butów wyrwała (głównie męską część redakcji:))! Otóż właśnie w internecie pojawił się najnowszy lookbook linii Prosto, w którym aż kipi klimatem rodem z Miami – mamy tutaj choćby jasne męskie jeansy, ale także damskie ubrania w kolory nieba o zachodzie słońca i motywy palm oraz drinków. Jak sami autorzy mówią o swoich nowościach (my również się pod tym podpisujemy) – Nowa kolekcja Prosto nadaje się i do klubu i na rozgrzane upałem ulice. Welcome to Miami! 

Lookbook oprócz swojej objętości, maksymalnie dobrych fot oraz pięknej modelki ma jeszcze jedną, ogromną zaletę – ubrania w nim zaprezentowane. Od czego by tu więc zacząć? Hmm mamy wrażenie, że autorzy pokusili się przede wszystkim o dopieszczenie płci pięknej. Mamy tutaj bowiem kilkanaście bardzo dobrze wyglądających na kobiecym ciele propozycji. Z racji sezonowości kolekcji, nie mogło się obejść bez strojów kąpielowych, bardzo krótkich spodenek oraz klasycznych koszulek, które znakomicie prezentują się w kompletach, jak i osobno. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na sukienki, z których dobierzecie coś na wieczorne tańce pod palmami, ale także na codzienne spacery po plaży. Jeżeli zrobi się jednak chłodniej – nie martwcie się, wybór dresów, legginsów, a nawet kurtki, może przysporzyć Was (albo Waszych chłopaków hehe) o niemały ból głowy.

Ale Panowie – nie zostaniecie bez niczego. PROSTO również przygotowało kilka dobrych propozycji, wśród których naszym liderem są jasne jeansy (niespełnione marzenie z dzieciństwa heh). Oprócz spodni mamy oczywiście bluzy (głównie zapinane na zamek), dresy, longsleevy i koszulki.

Kolekcja (jeszcze okrojona) zawitała już w oficjalnym sklepie online marki. Zachęcamy do śledzenia strony PROSTO, na której na bieżąco będą dodawane nowości. Udanych zakupów!

Cała sesja powstawała we Włoszech, przy dźwiękach „Blue Velvet” Bobby’ego Vinton’a i „Wicked Game” Chris’a Isaak’a.

Photo: Adam Pluciński/ Move-Picture
Art Director sesji: Zosia Krasuska-Kopyt
Models: Ilona Novacek, Adam Kaszewski/ ASmanagement
Styling: Ewelina Gralak
Lookbook / Backstage: Filip Zwierzchowski
Sprzęt: Studio Daylight
Retusz: Final Touch
Produkcja: Kivie
Specjalne podziękowania dla Reebok Polska i Bawsome Eyewear.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *