Lookbook Turbokolor for Spring Summer 2017

Z dumą prezentujemy Wam najnowszy lookbook marki TURBOKOLOR zatytułowany Spring Summer 17, który w całości jest dziełem Maksyma Rudnika. W projekcie udział wzięli członkowie #Warsawpakt, Turbokolor’wego teamu deskorolkowego, Art Director marki – Paweł Swanski oraz gościnnie Krzysztof Gońda (pozdro ziomeczku!) – perkusista z zespołu Taraban.

W kolekcji SS17, jak co sezon, unikalny pattern zaprojektowany przez Swanskiego. Tym razem jest to Palm Muster Camo, czyli pacyfistyczny kamuflaż prosto z tropików. Seria została nazwana Deck Crew, a jej charakterystyka była zaczerpnięta z wojskowych inspiracji Swanskiego.

W skład kolekcji wchodzi również linia sygnowana przez Chris’a Haslam’a, a w niej produkty zaprojektowane we współpracy Chris’a ze Swanskim. Z resztą postaramy się Wam ją przybliżyć przy okazji osobnego tekstu, ponieważ w jej skład wchodzą między innymi długie i krótkie spodnie z stretchem, klasyczna kurkat bomberka oraz wojskowa kamizelka – jest o czym pisać!

W głównej kolekcji SS17 duży wybór koszul (nie tylko flanele, ale również eleganckie koszule na spotkania biznesowe). Sporo kurtek, klasyczne Turbokolorowe kangurki, zwane Freitag’ami, co raz popularniejsze Heraldy czyli dobrze wszyskim znane Coach Jackety, stylowe Bomber’y oraz sprawdzone Shermany i Parki.

W bluzach nowości! nareszcie większy wybór bluz z kapturem, do tego klasyczne hoodies’y rozpinane na suwak.

Jako iż jest to kolekcja letnia marka skupiła się przede wszystkim na T-shirtach, wśród których znaleźć można wiele interesujących grafik od Swanskiego – to zawsze najszybciej znikające produkty. Dodatkowo gościnnie trzy koszulki z ciekawymi grafikami od Turbokoloro’wego Artysty z UK Will’a Barras’a.

Na koniec nie sposób nie wspomnieć o dużym wyborze spodni, krótkich oraz długich. Warto dodać, że pojawia się coraz więcej materiałów ze stretch’em dla bardziej wymagających oraz ruchliwych użytkowników.

Kolekcja już dostępna online oraz w wybranych sklepach stacjonarnych. Zachęcamy już teraz do odwiedzin sklepu TURBOKOLOR.

Przeczytaj również

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

JUNGMOB i nowa kolekcja BREATHE!

czytaj dalej

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *