KOKA – POWRÓT DO PRZESZŁOŚCI!

Kiedy pierwszy raz zobaczyłem ciuchy Pezeta, byłem przekonany, że to kolejna przeciętna marka, stworzona przez rapera dla słuchaczy, wyłącznie w celach zarobkowych i pozbawiona ducha streetwearu – nic bardziej mylnego. Wszystko poszło w bardzo dobrym kierunku i dzisiaj widać, że autorzy czują klimat, obecne trendy i wkładają w projekty sporo czasu oraz wysiłku.

Nowym kolekcją zawsze towarzyszą świetne lookbooki, gdzie już podczas samego oglądania zdjęć możemy poczuć klimat panujący wokół ubrań i sesji zdjęciowych. Ostatnimi czasy brand stawia na klasyczne i proste wzory, co można zauważyć zarówno w minionej edycji Koka Take From The Rich oraz obecnej, czyli 90 Collection. Obydwa projekty nawiązują do lat 90. – surowego blokowego stylu.

Jeżeli chodzi o kolory to przede wszystkim biel i czerń, choć w każdej kolekcji nie brakuje też ciekawych kolorowych wariacji. Tym razem KOKA oferuje nam klasyczne bluzy z kapturem, oprócz tego crewnecki i koszulki w baseballowym stylu z dużym napisem STUFF. Oprócz tego są jeszcze kurtki kangurki i krótkie spodenki uszyte z polyesteru, które świetnie oddają blokowe klimaty. Jako nakrycie głowy 5-panelówki i cieszące się ogromną popularnością baseballówki.

Moim zdaniem brand na pewno nie zwolni tępa i za jakiś czas zaskoczy nas kolejnymi świetnymi produktami. Jeżeli chodzi o nasz polski rynek jest to z pewnością obowiązkowa pozycja do śledzenia. Każda osoba jarająca się streetwearem na pewno doceni pomysłowość i oryginalność jej twórców.

Po ciuchy zapraszamy na kokafeat.com , a marce życzymy dalszych sukcesów, bacznie śledzimy i kibicujemy.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

Jeden komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *