MSZZ – DLA WIELBICIELI MINIMALIZMU

MISZMASZYNA, czyli w skrócie po prostu MSZZ to projekt grafika (https://www.behance.net/chkn) z 2012 zawierający autorskie ilustracje, w tym z uwagi na Śląskie pochodzenie, wiele odniesień do przemysłu i fachowej pracy. To także zamiłowanie do maszyn, warsztatów, rzeczy prostych i użytecznych, przeniesione na ubrania. Ubrania, które pojawiają się w ultra niskim nakładzie (zwykle od 3 do 10 sztuk danego modelu), a które na pewno przypadną Wam do gustu po sprawdzeniu całości wpisu.

Dzisiaj przedstawiamy kolekcję #001, czyli MSZZ 2016 spring/summer lookbook – surowe stonowane kolory, pojawiające się na koszulkach, koszulach, kurtkach oraz bluzach (z wyjątkiem modelu Utopia, na którym dominuje niezwykle modny w tym roku pomarańcz). Produkty te, to gratka dla wielbicieli minimalizmu – zamiast dużych grafik, znajdziecie tutaj małe obrazki na piersi lub ich totalny brak. W zamian otrzymacie produkty wysokiej jakości z delikatnym brandingiem w postaci wszywek i metek.

Warto również przy okazji dodać, że Miszmaszyna na co dzień to też sztuka i warsztat – w sklepie pojawiają się druki z autorskimi ilustracjami oraz pomniejsze projekty artystyczne z których dochód przekazywany jest na rozwój współpracujących pracowni i warsztatów.

Więcej informacji oraz produkty widoczne na zdjęciach Piotra „Petki” Laskosza znajdziecie na oficjalnej stronie MSZZ.

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

„Harmonia w chaosie” , czyli nowe POGO!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *