TURBOKOLOR Fall – Winter 2013 lookbook

Kooooosa bądź też mega – tak właśnie komentują na facebook’u turbo fani najnowszy lookbook marki TURBOKOLOR, który miał dzisiaj premierę w internecie. Nie mogliśmy przejść obojętnie obok tematu i postanowiliśmy przyglądnąć się bliżej temu, co przygotowali starzy wyjadacze polskiego streetwear’u na nadchodzącą jesień i zimę.

Lookbook prezentuje wybrane produkty, które od dzisiaj dostępne są już w sklepie Veteran Shop, a od następnego tygodnia w kolejnych miejscach. Nie sposób nie zachwycić się już na pierwszych stronach, na których w oko wpada brązowa kurtka z bordowym obszyciem na górze i kieszonkach z przodu. Kolory nawiązują do jesieni, ale zdecydowanie do tej pięknej, pełnej przygód i dobrych chwil ze znajomymi.

Powoli standardem są chinosy Turbokolor, o których i tym razem nie zapomniano – czekamy na pełną gamę kolorów!

Naszym zdaniem również kamizelka totalnie miażdży cycki, a i inne produkty prezentują się bardzo dobrze. Cieszy ciągła konsekwencja i pozostanie w stylu marki, ale także poczucie pójścia z duchem czasu i bardzo ciekawe dodatki do wydawać by się mogło oklepanych produktów. Wysoka piona za dobrą robotę!

Sprawdźcie cały lookbook TUTAJ!

x u r p n m h b a

Przeczytaj również

JACOB SS 2021 – C-19 FREE ZONE

czytaj dalej

Phenotype Stage 16 Lookbook & Premiere

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *