POMYSŁ NA LATO WEDŁUG HARP TEAM

Marka HARP TEAM zadebiutowała na naszym portalu już jakiś czas temu, a z każdym kolejnym wpisem, doskonale podkreślała swój charakter. Na pierwszy rzut oka można by rzecz, że „robotę” robi modelka (Mila Calmel przyp. redakcja), ale jak przyjrzycie się bliżej – Waszą uwagę powinny przykuwać przede wszystkim ubrania i zdjęcia, które popełnił Dmitri.

 

Kolekcja sygnowana jako Polarized to na pewno bardzo dobre propozycje zarówno dla dziewczyn, jak i facetów. Do wyboru mamy szeroki wachlarz produktów – począwszy od bardzo krótkich szortów w dwóch wariantach kolorystycznych, poprzez ciekawe jerseye, koszulki, sukienki oraz bluzy i kurtki. Na pierwszy rzut oka, uwagę przykuwają przede wszystkim nieszablonowe kroje, w których każda kobieta poczuje się niezwykle komfortowo. Charakter podkreślają stonowane kolory oraz delikatnie wmontowane grafiki.

Sytuacja ma się podobnie wśród propozycji dla Panów. Tutaj jednak nie ma aż takiego dużego wyboru, ale sprawdzając nowości, przekonacie się, że jest równie dobrze. W sklepach szukajcie koszulek, spodenek, bluz oraz przede wszystkim zainteresujcie się Harp 3D Topem – patrząc na pogodę za oknem, to może być hit tego lata.

Cała nowa kolekcja jest już dostępna online. Zachęcamy do sprawdzenia www HARP TEAM.

 

 

Przeczytaj również

Take Part Not a Piece od PHENOTYPE!

czytaj dalej

Wakacyjna pocztówka od PROSTO, czyli postc4rd!

czytaj dalej

#UNISEXBYKUBOTA, czyli jednomyślność w różnorodności

czytaj dalej

ZIMNO – Letnia kolekcja 2021!

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *