SUPERSKLEP – Spring/Summer 2019 lookbook!

supersklep to multibrandowy sklep z wieloma wyszukanymi markami streetwearowymi – w tym również polskimi. Działania ekipy sklepu, zawsze przyczynia się do rozwoju tematu mody ulicznej w kraju, ale ich najnowszy lookbook przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania! Sprawdźcie ten klimat – będziecie zaskoczeni!

Motywem przewodnim lookbook’a jest deskorolka w latach 90-tych. Do realizacji zaproszono przyjaciół z Krakowa oraz legendy warszawskiej sceny: Gutka Szymańskiego i Tomka Kotrycha, a także przedstawicieli nowego pokolenia skejtów. Na zdjęciach wykonanych przez Miłosza Rebesia zobaczycie kilka legendarnych stołecznych spotów oraz zupełnie nowych miejscówek. W końcu nie ma się co oszukiwać – lata dziewięćdziesiąte już nie wrócą, ale obecnie panujący trend na wplatanie smaczków i nawiązywanie do korzeni, umożliwia nam chociaż po części poczuć, jak to kiedyś było.

„Nie ważne czy mowa o latach 70-tych, 90-tych, czy czasach współczesnych, zarówno największe brandy jak i zwykli ludzie, czerpali i nadal czerpią inspiracje od deskorolkarzy.”

Szerokie spodnie, bluzy z kapturem i buty puffy to wszystko synonimy trendu, powszechnie określanego jako ?retro skate?. Supersklepowy lookbook pozwala wrócić stylem do tamtych czasów i cały czas wyglądać dobrze, zgodnie z panującymi obecnie standardami. By odpowiednio dobrać stylówę, polecamy sprawdzić widoczne w projekcie marki – Etnies, DC Shoes, éS, Emerica, Element oraz Vans, Brixton, Carhartt, Volcom i Supra.

Zdjęcia wykonał Miłosz Rebeś
Asystent fotografa: Adam Byrczak
Dyrektor artystyczny: Katarzyna Gładysz
Kierownik planu: Norbert Toruń
Konsultacje: Tomasz Jaźwiecki
Oprawa graficzna: Ewa Manikowska
Transport: Dawid Koleśnik

Wystąpili:
Gutek Szymański
Tomek Kotrych
Lenny Valentino
Estera Mrówka
Kuba Kowalczyk
Tomek Kłos
Kasia Komincz
Pavlo Balytskyi
Przemek Hippler
Krzysiek Racinowski

Przeczytaj również

LIVIN’ THE LIFE od Jungmob!

czytaj dalej

INTRUZ CLASSICS Z ODŚWIEŻONYMI MOTYWAMI!

czytaj dalej

PHENOTYPE – STAGE 15!

czytaj dalej

HERMETIC SQUARE – Spring Summer 2020

czytaj dalej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *